Od 2013 roku prowadzimy własną działalność projektową. W naszej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zawodowe, a każdy projekt jest dla nas wyzwaniem.

Prowadzimy projekty w języku polskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim.

Otylia Danielewicz-Labacka

architekt IARP, retail designer, założyciel OL Architekci

Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania oraz do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

2008 Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej

Studiowała również na Wydziale Architektury na Universität Stuttgart w Niemczech. Doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem dla klientów indywidualnych i komercyjnych zdobywała m.in. w Nowym Jorku w pracowni K.J. Haich r.a. oraz w Schaller Architekten BDA RIBA w Stuttgarcie, a doświadczenie z zakresu „retail”  w niemieckiej firmie Konrad Knoblauch GmbH.

Poza doświadczeniem projektowym, posiada również szeroką wiedzę i praktykę budowlaną. Umiejętności z zakresu „project management” wykorzystuje w procesach realizacyjnych.

Jej pasją jest projektowanie pełne empatii zorientowane na człowieka i jego potrzeby.

04-05.2012 Nominacja i wygrana w Plebiscycie portalu sztuka-architektury_Polska Architektura 2011 w kategorii „Największa Nadzieja roku 2011” za projekt Logica Tower (w ramach zespołu One Architekci)

01.2012 Wyróżnienie i publikacja w limitowanym albumie Evolo Skyscraper_Technological Advances ( w ramach zespołu One Architekci)

EWA PIC

architekt IARP, retail designer, wspólniczka OL Architekci

Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania oraz do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

2016 Studia podyplomowe na wydziale Retail Design w Elisava Escuela de Diseño e Ingeniería w Barcelonie.

2008 Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej

Studiowała również na Via University Collage w Horsens w Danii, a praktyki zawodowe odbyła w biurach projektowych w Barcelonie takich jak m.in. Arquitectura_G i EMBT Architects. Posiada doświadczenie zarówno w projektowaniu oraz koordynacji międzybranżowej, jak i w zakresie prowadzenia realizacji budowlanych oraz nadzorów inwestorskich.